Hakkımızda

1993 yılında kurulmuş ofis otomasyonu ve bilişim endüstrisinin kuruluşlarından biri olan firmamızın 20 YILDAN Fazla Mecidiyeköy’de  hizmet vermiştir.  2014 yılında ise Sultangazi İlçesinde  lojistik kolaylığı olan kendi mülkiyetine sahip Binada toplam 1.000 metrekare alanla hizmet vermektedir.

Misyonumuz Çok Adet Makine Satış veya Kiralıma Yaparak karlılığımızı Sağlamak ve Müşterilerimize İse  Ucuz Maliyetler Yansıtmaktır.

2006 yılı /2007 yılı/ 2008 yıllarında En çok satan fotokopi makinasın’da Türkiye Birincisidir. Daha sonraki yıllarda Ana dağıtıcı olduğumuzdan Yıllık satış adetlerimiz kat ve kat artmıştır.

Firmamızda 30 profesyonel kadro ile çalışmaktayız. 8 adet araçlı teknisyen 3 yaya teknisyen ayrıca, 2 adet şirketten uzaktan destek veren teknisyen kadrosuna sahipiz. İlk önceligimiz eğitimli teknisyenlerle arızaya anında müdahele etmektir. Fotokopi makinelerinin multisistem tüm özelliklerini a dan z ye firmanıza kuruyoruz ve eğitim veriyoruz. Tüm Garanti işlemlerini hızlı ve kendi teknisyelerimiz ile ilk elden  hizmet sunuyoruz.

Firmamız ofis otomasyonu endüstrisinin lider kuruluşlarındandır. MİTACO fotokopi Makinelerinin Türkiye Genel dağıtıcısıdır , KYOCERA siyah beyaz ve renkli lazer yazıcıları ile, tüm ofis ihtiyaçlarınızı, dokümantasyon işlemlerinizi daha ekonomik, daha verimli ve yüksek kalitede devam ettirmenizi sağlayacak profesyonel bir çözüm önerisi sunmaktadır.Türkiye’nin Tüm bölgelerinde yetkili bayilerimiz mevcuttur.

Yıllar önce  ilk kez Basit kiralama sistemini Uyguladıgımızda sektörümüzden bir çok firma bu “delilik” diye nitelendirmişti. Şu an o firmalar ve yüzlercesi bizim açtığımız yolu takip etmek zorunda kalmıştır. Türkiye’de, ofis dokümantasyonu alanında, sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.

Ürün gemimizdeki sistemler ile ilgili çözüm önerilerimizde, her ürün için vermiş olduğumuz Kiralama , yıllık  bakım anlaşması olduğu gibi, kopya başı maliyet üzerinden yapılmış olan sözleşme gereğince teknik servis hizmetlerimiz, firmamız ilkesi olan “Müşteri Memnuniyeti” ne dayanmaktadır.

Sayıları Binleri aşan değerli müşterilerimizden oluşan saygın referans listemize kıymetli firmanızı da kazanabilme daha ayrıntılı olarak belirtilen avantajları sizler adına geliştirmek amacımızdır.

Elde edeceğiniz başarılarda yanınızda yer almaktan kıvanç duyarız.
Firmamız Online internet üzerinden satış yapan sitenin sahibidir.

www.fotokopimakinesi.com
www.hepsivar.com
www.bedavafotokopi.com ’siteleride firmamıza aittir..

s